• Programma Thuis

    DatumTeamUitteamKlassePouleTijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 25-sep.MASV JO9-1ESA JO9-33e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1708:45veld 1--
    za 25-sep.MASV JO11-1ESA JO11-22e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1208:45W.J. (Willie) Meesterveld 2--
    za 25-sep.MASV JO10-2Eldenia JO10-2JM3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0208:45veld 1
    za 25-sep.MASV JO12-1VDZ JO12-54e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1908:45Afgeschermdveld 1--
    za 25-sep.MASV JO15-1Bennekom JO15-21e klasse211:30S.A. (Stanley) Wijngartveld 1--
    za 25-sep.MASV O23-2BVC '12 O23-11e klasse411:30veld 2
    za 25-sep.MASV O23-1csv Apeldoorn O23-1Divisie 4I15:00D. (Danny) Heuvelingveld 1--
    za 25-sep.MASV 2Sportclub Groessen 3 (zat)5e klasse1615:00C.C.M. (Chris) Laamersveld 2
    zo 26-sep.MASV 3sv Loil 24e klasse0310:00M. (Marco) van Zantenveld 1--
    zo 26-sep.MASV 6Elsweide 35e klasse0410:00veld 2
    zo 26-sep.MASV 4Juliana '31 24e klasse0113:00veld 1
    za 02-okt.MASV JO10-1JMSpero JO10-32e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0608:45veld 1
    za 02-okt.MASV JO11-1DVOV JO11-22e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1208:45veld 1
    za 02-okt.MASV JO12-2Sportclub Groessen MO12-16e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0108:45veld 2
    za 02-okt.MASV JO13-1Eldenia JO13-2JM2e klasse0310:45veld 1
    za 02-okt.MASV JO14-1VDZ JO14-22e klasse0510:45veld 2
    za 02-okt.MASV JO16-1Bennekom JO16-21e klasse112:45veld 1
    za 02-okt.MASV JO15-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-34e klasse1113:00veld 2
    za 02-okt.MASV O23-1WSV O23-1Divisie 4I15:15veld 1
    zo 03-okt.MASV 5Arnhemia 25e klasse0610:00veld 1
    zo 03-okt.MASV 8Veluwezoom 37e klasse1010:00veld 2
    zo 03-okt.MASV 1Voorwaarts T 11e klasseE14:00W. (Wilfried) van Schaikveld 1
    za 09-okt.MASV JO10-1JMRKSV Driel JO10-32e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0609:00veld 1
    za 09-okt.MASV JO10-2Baluw Geel '55 JO10-2JM3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0209:00veld 1
    za 09-okt.MASV JO16-1Spero JO16-11e klasse111:30veld 2
    za 09-okt.MASV JO15-1Woezik JO15-11e klasse211:30veld 1
    za 09-okt.MASV 2SML 45e klasse1614:30veld 1
    zo 10-okt.MASV 3RKHVV 44e klasse0310:00veld 1
    zo 10-okt.MASV 6SC Bemmel 45e klasse0410:00veld 2
    zo 10-okt.MASV 4Trekvogels 44e klasse0113:00veld 1
    za 16-okt.MASV JO12-2Eldenia JO12-46e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0110:00AfgeschermdVeld 1B--
    za 16-okt.MASV O23-1ESA O23-1Divisie 4I15:00veld 1
    zo 17-okt.MASV 1FC Winterswijk 11e klasseE14:30veld 1
    za 23-okt.MASV JO13-1SML JO13-22e klasse0310:30veld 1
    za 23-okt.MASV O23-2Blauw Wit O23-11e klasse413:00veld 1
    za 23-okt.MASV JO15-2SML JO15-34e klasse1113:00veld 2
    zo 24-okt.MASV 5ONA '53 35e klasse0610:00veld 1
    zo 24-okt.MASV 8v.v. Dieren 27e klasse1010:00veld 2
  • Programma Uit

    DatumTeamThuisteamKlassePouleTijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 25-sep.MASV JO14-1DZC '68 JO14-2JM2e klasse0508:30E.A.G.H. (Edwin) Schierboomveld 5
    za 25-sep.MASV JO12-2SC Rheden JO12-1JM6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0109:00W. (Wilfred) Veldersveld 2--
    za 25-sep.MASV JO13-1ESA JO13-2JM2e klasse0309:45veld 2
    za 25-sep.MASV JO10-1JMVDZ JO10-2JM2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0610:00veld 10
    za 25-sep.MASV JO15-2SC Bemmel JO15-24e klasse1110:00Afgeschermdveld 3
    za 25-sep.MASV JO16-1Trekvogels JO16-11e klasse111:00E.H.A. (Eric) Reijnenveld 1--
    zo 26-sep.MASV 8Dierense Boys 37e klasse1010:00M. (Mitchel) Wellingveld 3-Dierense Boys
    zo 26-sep.MASV 5RVW 25e klasse0611:00veld 8-RVW veld 2
    zo 26-sep.MASV 1Rohda Raalte 11e klasseE14:00P. (Pascal) SmeenkVeld 11415
    za 02-okt.MASV JO10-2SDOO JO10-13e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0210:00Veld 3B34
    za 02-okt.MASV JO12-1Angeren JO12-14e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1910:30veld 2-hoofdveld
    za 02-okt.MASV JO15-1Blauw Wit JO15-11e klasse211:00Veld 3- Blauw Wit
    za 02-okt.MASV JO9-1Eldenia JO9-2JM3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1711:30veld 2
    za 02-okt.MASV 2Jonge Kracht 25e klasse1615:15veld A
    za 02-okt.MASV O23-2OSC O23-11e klasse416:15veld B
    zo 03-okt.MASV 6Eendracht Arnhem 25e klasse0410:30veld 1
    zo 03-okt.MASV 3SVHA 24e klasse0311:00veld 1
    zo 03-okt.MASV 4SC Millingen 34e klasse0112:00veld 3
    za 09-okt.MASV JO9-1AVW '66 JO9-13e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1708:30veld A
    za 09-okt.MASV JO12-2SML JO12-36e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)0108:30veld 4a
    za 09-okt.MASV JO12-1Eldenia JO12-34e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1908:30veld 4
    za 09-okt.MASV JO11-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-32e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1208:30veld 3
    za 09-okt.MASV JO13-1DVC '26 JO13-2JM2e klasse0308:45veld 2
    za 09-okt.MASV JO14-1RKHVV JO14-12e klasse0512:00veld C
    za 09-okt.MASV JO15-2Redichem JO15-14e klasse1115:00veld 6-RVW hoofdveld
    za 09-okt.MASV O23-1Robur et Velocitas O23-1Divisie 4I16:00veld 1
    zo 10-okt.MASV 8VVO 47e klasse1009:30veld 1-VVO
    zo 10-okt.MASV 5DCS 65e klasse0612:15veld 2-DCS
    zo 10-okt.MASV 1Tubantia 11e klasseE14:00veld 1
    za 16-okt.MASV JO12-1ESA JO12-34e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)1909:45veld 6
    za 16-okt.MASV JO16-1OSC JO16-11e klasse110:15veld A
    za 23-okt.MASV JO14-1ST; UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-12e klasse0511:00veld 1
    za 23-okt.MASV 2VVO 3 (zat.)5e klasse1615:30veld 2-VVO
    za 23-okt.MASV JO15-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-2JM1e klasse216:00veld 1
    zo 24-okt.MASV 6HAVO 35e klasse0410:30veld 2
    zo 24-okt.MASV 3VDZ 44e klasse0311:00veld 10
    zo 24-okt.MASV 1Dalfsen 11e klasseE14:00Hoofdveld
    zo 24-okt.MASV 4Kolping-Dynamo 24e klasse0114:30veld 1