• SAMEN STERK
    AL BIJNA 90 JAAR LANG HOOFDSPONSOR
    SAMEN STERK AL BIJNA 90 JAAR LANG SAMEN STERK AL BIJNA 90 JAAR LANG SAMEN STERK AL BIJNA 90 JAAR LANG SAMEN STERK AL BIJNA 90 JAAR LANG
  • Programma Thuis

    DatumThuisteamUitteamKlasseTijdScheidsrechterVeldDetails
    za 28-mei.MASV JO9-1Loo JO9-13e klasse (4e fase)08:45Veld 1A
    za 28-mei.MASV JO10-1JMRKSV Driel JO10-32e klasse (4e fase)08:45Veld 2
    za 28-mei. AFGELASTMASV JO8-1Spero JO8-75e klasse (4e fase)AFGELASTVeld 1B
    za 28-mei.MASV JO11-1Eerbeekse Boys JO11-32e klasse (4e fase)08:45Veld 2
    za 28-mei.MASV JO16-1OSC JO16-11e klasse13:00AfgeschermdVeld 2
    zo 29-mei.MASV 1Tubantia 11e klasse14:00H. (Hans) MigchelbrinkVeld 1
    do 02-jun.MASV O23-2Beuningse Boys O23-11e klasse20:00S.J.W.T. (Stefan) VosVeld 1
    ma 06-jun.MASV 6HAVO 35e klasse10:00Veld 1
    do 09-jun.MASV 8SML 47e klasse19:00veld 1
    zo 12-jun.MASV 8Eendracht Arnhem 47e klasse10:00D. (Danny) HeuvelingVeld 1
  • Programma Uit

    DatumThuisteamUitteamKlasseTijdScheidsrechterVeldDetails
    za 28-mei.DVOV JO10-5MASV JO10-24e klasse (4e fase)08:30veld 4
    za 28-mei.Orion JO12-4MASV JO12-14e klasse (4e fase)10:30veld 4
    zo 29-mei.Eldenia 3MASV 55e klasse11:30Afgeschermdveld 2
    zo 29-mei.SC Bemmel 4MASV 65e klasse12:30F. (Frank) ten VeldeVeld 1
    di 31-mei.Bennekom JO16-2MASV JO16-11e klasse19:00veld 1
    do 02-jun.OVC '85 2MASV 87e klasse19:00veld E
    za 04-jun.Robur et Velocitas JO16-2MASV JO16-11e klasse13:30veld 2
    ma 06-jun.Eldenia 9MASV 87e klasse09:30veld 1
    ma 06-jun.Loo 2MASV 34e klasse10:00veld 2
    ma 06-jun.Columbia 1MASV 11e klasse14:00R.C.F.C. (Richard) Kroesenveld 1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    25-05-2022Quick 1888 JO15-1MASV JO15-11 - 2
    22-05-2022MASV 5DVV 42 - 6
    22-05-2022Elsweide 3MASV 61 - 0
    22-05-2022sv Loil 2MASV 31 - 4
    21-05-2022FC Winterswijk 114 - 1
    21-05-2022DVOL O23-1MASV O23-20 - 1
    21-05-2022MASV JO15-1DIO '30 JO15-15 - 4
    21-05-2022SDZZ JO15-1JMMASV JO15-21 - 4
    21-05-2022MASV JO13-1RKSV Driel JO13-12 - 2
    21-05-2022Excelsior Z. JO11-1MASV JO11-12 - 2
    21-05-2022MASV JO12-1Jonge Kracht JO12-311 - 0