• MASV VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 14:00Doetinchem 1 - MASV 1Sportpark De Bezelhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.VVO 1 - MASV 10 - 1
    19 mei.MASV 1 - SML 13 - 1
  • Poulestanden MASV 1 (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVV11007073
    2ASWH11005053
    3DVS'33 Ermelo11006243
    4Staphorst11004043
    5HBS11004133
    6Eemdijk11003033
    7Hoek11003033
    8Hercules11004223
    9ODIN 5911002023
    10FC 's-Gravenzande11003213
    11Harkemase Boys11002113
    12Westlandia11002113
    13SteDoCo11001013
    14Noordwijk10102201
    15OSS'2010102201
    16Achilles '2910101101
    17Urk10101101
    18SDO10101101
    19Zaanlandia10101101
    20Quick100123-10
    21De Dijk100112-10
    22JOS Watergraafsmeer100112-10
    23Cluzona100101-10
    24Bekkerveld 1100124-20
    25Alverna100102-20
    26Sportlust '46100114-30
    27ADO '20100103-30
    28VC Vlissingen100103-30
    29Quick '20100126-40
    30Goes100104-40
    31MASV 1100105-50
    32Brielle100107-70

    Poulestanden MASV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV 125173573423153
    2OBW 125163678354351
    3VDZ 125137561263546
    4Grol 125126757431442
    5SC Rheden 12512584647-141
    6SML 12512494234840
    7Pax 125105104345-235
    8Doetinchem 1259795253-134
    9VVO 12577114356-1328
    10FC Trias 12551283641-527
    11Ruurlo 12583143452-1827
    12VIOS B. 12558124356-1323
    13MvR 12564152973-4422
    14Gendringen 12552183872-3417

    Poulestanden MASV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Doesburg 133009189
    2MASV 1320116796
    3SV Basteom 13102612-63
    4SC EDS 13003314-110

    Poulestanden MASV 1 (B10500 Mannen Arnhem Cup poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemia 100000000
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    3AVW '66 100000000
    4DVOV 100000000
    5Eendracht Arnhem 100000000
    6Eldenia 100000000
    7Elsweide 100000000
    8ESA 100000000
    9Jonge Kracht 100000000
    10MASV 100000000
    11OVC '85 100000000
    12De Paasberg 100000000
    13De Paasberg 1 zon00000000
    14SC Rheden 100000000
    15RKHVV00000000
    16SML 100000000
    17VDZ 100000000
    18Sc Westervoort 100000000

    Poulestanden MASV 1 (B10510 Mannen Arnhem Cup ronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML 110100001
    2De Paasberg 110100001
    3Arnhemia 110100001
    4Elsweide 110100001
    5ESA 110100001
    6Jonge Kracht 110100001
    7MASV 110100001
    8SC Rheden 110100001
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    10AVW '66 100000000
    11DVOV 100000000
    12Eendracht Arnhem 100000000
    13Eldenia 100000000
    14RKHVV00000000
    15VDZ 100000000
    16Sc Westervoort 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arends, LorenzoTeamspelerMiddenvelder
    Bouwman, RubenTeamspelerVerdediger
    Siep, AngeloTeamspelerAanvaller
    Vahlkamp, JaimyTeamspelerVerdediger
    Visser, DionTeamspelerMiddenvelder
    Vogelaar, AnthonyTeamspelerMiddenvelder
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Borden, Richard van denOverige stafTeammanager
    Moors, WijnandOverige stafTeammanager
    Vredegoor, JanMedische stafVerzorger
    Witjes, RonaldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zanten, Marco vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.