• AL 90 JAAR SAMEN STERK AL 90 JAAR SAMEN STERK
  • MASV O23-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dedaj, MorenoTechnische stafAssistent-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 aug. 12:15DTS '35 Ede O23-1 - MASV O23-1Sportpark Inschoten
    29 aug. 11:15VRC O23-1 - MASV O23-1Sportpark Spitsbergen
    5 sep. 14:00MASV O23-1 - HSC '21 O23-1Sportpark Malburgen-West
    12 sep. 12:15NEO O23-1 - MASV O23-1Sportpark 't Wooldrik Borne
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MASV O23-1 ( Divisie 2 F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 O23-100000000
    2GRC Groningen O23-100000000
    3HHC Hardenberg O23-100000000
    4HSC '21 O23-100000000
    5MASV O23-100000000
    6NEO O23-100000000
    7ROHDA Raalte O23-100000000
    8VRC O23-100000000

    Poulestanden MASV O23-1 ( Groep 1 KO ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 O23-100000000
    2Achilles '29 O23-100000000
    3asv Dronten O23-100000000
    4ATC '65 O23-200000000
    5ATC '65 O23-100000000
    6AWC O23-100000000
    7AZC O23-100000000
    8Barbaros O23-100000000
    9Bennekom O23-100000000
    10Be Quick '28 O23-100000000
    11Blauw Geel '55 O23-100000000
    12Blauw Geel'15 O23-100000000
    13Borne O23-100000000
    14BSC Unisson O23-100000000
    15CSV'28 O23-100000000
    16DETO O23-100000000
    17v.v. Dieren O23-100000000
    18DIO '30 O23-100000000
    19DTS '35 Ede O23-100000000
    20DVC Dedemsvaart O23-100000000
    21DVOL O23-100000000
    22DVS'33 Ermelo O23-100000000
    23DVV O23-100000000
    24DZC '68 O23-100000000
    25Eldenia O23-100000000
    26Elsweide O23-100000000
    27ESC Glanerbrug O23-100000000
    28Excelsior '31 O23-100000000
    29sv Groen Wit '62 O23-100000000
    30v.v. Hellendoorn O23-100000000
    31HHC Hardenberg O23-100000000
    32HSC '21 O23-100000000
    33FC Jeugd O23-100000000
    34Lelystad '67 O23-100000000
    35SP Lochem O23-100000000
    36S.V. Losser O23-100000000
    37LSV O23-100000000
    38Lunteren O23-100000000
    39MASV O23-100000000
    40NEO O23-100000000
    41OBW O23-100000000
    42Orion O23-100000000
    43Quick 1888 O23-100000000
    44Quick '20 O23-100000000
    45Rigtersbleek O23-100000000
    46RKHVV O23-100000000
    47Robur et Velocitas O23-100000000
    48ROHDA Raalte O23-100000000
    49SCE O23-100000000
    50SV Schalkhaar O23-100000000
    51SDC '12 O23-100000000
    52SDC Putten O23-100000000
    53SKV O23-100000000
    54SML O23-100000000
    55Sparta E. O23-100000000
    56Sparta Nijkerk O23-100000000
    57Spero O23-100000000
    58Sportclub Overdinkel O23-100000000
    59SSA FC Suryoye/Achilles Enschede O23-100000000
    60SVI O23-100000000
    61De Treffers O23-200000000
    62De Treffers O23-100000000
    63De Tubanters 1897 O23-100000000
    64Unicum O23-100000000
    65Union O23-100000000
    66Union O23-200000000
    67Veluwezoom O23-100000000
    68VVOG Harderwijk O23-100000000
    69FC Winterswijk O23-100000000
    70Woezik O23-100000000
    71WSV O23-100000000
    72WVF O23-100000000
    73ZAC O23-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Azouagh, Mohamed AmineTeamspeler
    Breemen, Djamaro vanTeamspeler
    Deidda, GigiTeamspeler
    Dusunceli, YigitTeamspeler
    Elarslan, EmircanTeamspeler
    Güven, DezanTeamspeler
    Ismail, MustafaTeamspeler
    Kemnaad, RichaenellTeamspeler
    Kidane, MinasTeamspeler
    Lucia, KhaylenTeamspeler
    Nass, JesseTeamspelerKeeper
    Neijenhuis, RyanTeamspeler
    Ouddour, HamzaTeamspeler
    Oyet Geno, NelsonTeamspeler
    Selmanovic, EmanTeamspeler
    Tuinfort, ZakiTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    DTS '35 Ede O23-1

    VS

    MASV O23-1

    22 augustus 202612:15 uur
    Sportpark Inschoten veld 1 - Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MASV O23-1

    O23 Landelijk Onder 23 (najaar A-cat)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd