• MASV JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Leeuwen, Tim vanOverige stafTeammanager
    Rooij, Mario vanOverige stafTeammanager
    Stevenson, EdwinOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    15-10-2019 19:0015-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    17-10-2019 19:0017-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    22-10-2019 19:0022-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    24-10-2019 19:0024-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    29-10-2019 19:0029-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    31-10-2019 19:0031-10-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    05-11-2019 19:0005-11-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
    07-11-2019 19:0007-11-2019 20:30Hoofdveld Kunstgras Veld 14JO17-1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 12:00MASV JO17-1 - SML JO17-2Sportpark Malburgen-West
    26 okt. 15:00MASV JO17-1 - Jonge Kracht JO17-2Sportpark Malburgen-West
    2 nov. 12:45Groessen JO17-1 - MASV JO17-1Sportpark Heggeakkers
    9 nov. 15:00DCS JO17-2 - MASV JO17-1Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.De Bataven JO17-2 - MASV JO17-12 - 5
    5 okt.MASV JO17-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-12 - 2
  • Poulestanden MASV JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV JO17-133008359
    2Orion JO17-231025503
    3Trekvogels JO17-2310246-23
    4Eldenia JO17-2310247-33

    Poulestanden MASV JO17-1 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergh JO17-13300131129
    2MASV JO17-132109457
    3Jonge Kracht JO17-242116607
    4Elistha JO17-132017526
    5Groessen JO17-141129814
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-14112610-44
    7DCS JO17-210102201
    8GVA JO17-110102201
    9DVOV JO17-2200205-50
    10De Bataven JO17-23003213-110

    Poulestanden MASV JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aquila JO17-100000000
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-100000000
    3AWC JO17-200000000
    4FC Bergh JO17-100000000
    5Brakkenstein JO17-100000000
    6Columbia JO17-100000000
    7v.v. Dieren JO17-200000000
    8Elistha JO17-100000000
    9Jonge Kracht JO17-100000000
    10Juliana '31 JO17-200000000
    11SC Klarenbeek JO17-100000000
    12MASV JO17-100000000
    13OBW JO17-100000000
    14SCP JO17-100000000
    15SML JO17-300000000
    16SML JO17-200000000
    17ST: SVO '68/VVLK JO17-100000000
    18SP Teuge JO17-100000000
    19Woezik JO17-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bourich, AyoubTeamspeler
    Juliana, BradleyTeamspeler
    Rezgui, RamiTeamspeler
    Rooij, Ricardo vanTeamspeler
    Scheenstra, JermaineTeamspeler
    Vertrouwd, DenleyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    MASV JO17-1

    VS

    SML JO17-2

    19 oktober 201912:00 uur
    Sportpark Malburgen-West veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    MASV JO17-1

    0235 Onder 17 competitie (najaar)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd