• MASV JO11-2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 08:30ESA JO11-3 - MASV JO11-2Sportcentrum Rijkerswoerd
    13 apr. 09:15MASV JO11-2 - VDZ JO11-4Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Eldenia JO11-2G - MASV JO11-24 - 8
    23 mrt.MASV JO11-2 - RKSV Driel JO11-34 - 6
  • Poulestanden MASV JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren JO11-110100080136730
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-51090174304427
    3MASV JO11-21070368303821
    4Excelsior Z JO11-2G961247311619
    5SC Bemmel JO11-4105053256-2415
    6RKHVV JO11-3G84043639-312
    7ESA JO11-4103253839-111
    8Eldenia JO11-4G103164454-1010
    9Jonge Kracht jo11-1G91171359-464
    10VDZ JO11-5101183071-414
    11Valburg JO11-1G101091656-403

    Poulestanden MASV JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV JO11-233002414109
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-53201221756
    3Eldenia JO11-4G30121219-71
    4ESA JO11-43012715-81

    Poulestanden MASV JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veluwse Boys JO11-1G110011293
    2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-211009363
    3Longa '30 JO11-311008263
    4Angeren JO11-111007163
    5Orion JO11-511008353
    6v.v. Dieren JO11-2G11004133
    7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G11008623
    8Robur et Velocitas JO11-411006423
    9SC Millingen JO11-211004223
    10SC Bemmel JO11-511004313
    11Bennekom JO11-511004313
    12Voorwaarts T JO11-300000000
    13MASV JO11-2100134-10
    14SVHA JO11-2100134-10
    15RODA '28 JO11-1100168-20
    16Groen Wit '62 JO11-3100146-20
    17SJO Diosa-Niftrik JO11-1100124-20
    18Groessen JO11-3100114-30
    19Orion JO11-7100138-50
    20DUNO D JO11-1G100139-60
    21FC Zutphen JO11-3100128-60
    22Wageningen JO11-1100117-60
    23Kesteren JO11-11001211-90

    Poulestanden MASV JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Driel JO11-344003592612
    2AZ 2000 - Elderveld JO11-143101851310
    3OVC '85 JO11-2G43012513129
    4Bennekom JO11-54211151507
    5Eldenia JO11-2G52032630-46
    6MASV JO11-252032226-46
    7SML JO11-352031431-176
    8ESA JO11-33111181264
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-551132228-64
    10Fortissimo JO11-2310212933
    11OSC JO11-3G3102615-93
    12VDZ JO11-451041737-203
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gerritsen, DylanTeamspeler
    Liempt, Max vanTeamspeler
    Rekers, AurelioTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hedde, Frank terOverige stafTeammanager
    Liempt, Remy vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.