• MASV 8 (zondag)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:00Dierense Boys 3 - MASV 8Sportpark Het Nieuwland
    3 okt. 10:00MASV 8 - Veluwezoom 3Sportpark Malburgen-West
    10 okt. 09:30VVO 4 - MASV 8Sportpark De Pinkenberg
    24 okt. 10:00MASV 8 - v.v. Dieren 2Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Eldenia 7 - MASV 85 - 0
    16 sep.MASV 1 - AZC5 - 2
    12 sep.MASV 8 - Spero 114 - 3
  • Poulestanden MASV 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angerlo Vooruit 700000000
    2v.v. Dieren 200000000
    3Dierense Boys 300000000
    4SC Doesburg 400000000
    5Eendracht Arnhem 400000000
    6Eldenia 900000000
    7Eldenia 1000000000
    8MASV 800000000
    9OVC '85 200000000
    10SML 400000000
    11Veluwezoom 300000000
    12VVO 400000000

    Poulestanden MASV 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 7321011297
    2Spero 1131117614
    3De Bataven 93102610-43
    4MASV 83102612-63
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Born, Berto van denTeamspeler
    Groot, Patrick Pieter Willem deTeamspeler
    Hartgers, RicardoTeamspeler
    Holla, WillemTeamspeler
    Klein, DennisTeamspeler
    Konings, JoopTeamspeler
    Poppinghaus, KobusTeamspeler
    Sluijk, ChrisTeamspeler
    Sprillenburg, FaiselTeamspeler
    Wassink, RichardTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogerhorst, RonaldOverige stafTeammanager
    Sprillenburg, FaiselOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    BeginEindeVeldKleedkamer
    30-09-2021 20:0030-09-2021 21:00Veld 1C met 1D2
    07-10-2021 20:0007-10-2021 21:00Veld 1C met 1D2
    14-10-2021 20:0014-10-2021 21:00Veld 1C met 1D2
    21-10-2021 20:0021-10-2021 21:00Veld 1C met 1D2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dierense Boys 3

    VS

    MASV 8

    26 september 202110:00 uur
    Sportpark Het Nieuwland veld 3-Dierense Boys

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MASV 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd