• MASV 7 zondag speeldag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 11:00v.v. Dieren 4 - MASV 7Sportpark Het Nieuwland
    15 mrt. 10:00MASV 7 - RKHVV 8Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.MASV 7 - SML 53 - 1
    2 feb.MASV 7 - OVC '85 27 - 1
  • Poulestanden MASV 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 7321014867
    2MASV 7321011657
    3RKHVV 93102710-33
    4Eldenia 83003412-80

    Poulestanden MASV 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 1013100369234630
    2MASV 71291242222028
    3SV Gelders Eiland 21190251114027
    4Eendracht Arnhem 31290360273327
    5Veluwezoom 4128043736124
    6RKHVV 8116143230219
    7SML 5135173037-716
    8RKSV Driel 4125073332115
    9DVV 8123182442-1810
    10v.v. Dieren 4122191939-207
    11VDZ 51321102164-437
    12OVC '85 21320112479-556
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Born, Berto v.d.Teamspeler
    Burgt, Edwin van derTeamspeler
    Cortvriend, RonaldTeamspeler
    Gerrist, MarcelTeamspeler
    Heesbeen, OllieTeamspeler
    Hummel, Elroy vanTeamspeler
    Janssen, PatrickTeamspeler
    Klein, DennisTeamspeler
    Laamers, ChrisTeamspeler
    Sprillenburg, FaiselTeamspeler
    Vernes, RoyTeamspeler
    Wassink, RichardTeamspeler
    Zahti, SaidTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Sprillenburg, FaiselOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    v.v. Dieren 4

    VS

    MASV 7

    08 maart 202011:00 uur
    Sportpark Het Nieuwland veld 5-v.v. Dieren

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    MASV 7

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd