• MASV 7 zondag speeldag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00MASV 7 - OVC '85 2Sportpark Malburgen-West
    9 feb. 10:00Eendracht Arnhem 3 - MASV 7Sportpark Over het Lange Water
    16 feb. 10:00MASV 7 - SML 5Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.MASV 7 - Veluwezoom 47 - 2
  • Poulestanden MASV 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 7321014867
    2MASV 7321011657
    3RKHVV 93102710-33
    4Eldenia 83003412-80

    Poulestanden MASV 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2MASV 71071232201222
    3SV Gelders Eiland 297023692721
    4Eldenia 101070346202621
    5Veluwezoom 4117043333021
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4105053123815
    8SML 5103161929-1010
    9DVV 8113172338-1510
    10VDZ 592161339-267
    11v.v. Dieren 4112181733-167
    12OVC '85 2112092162-416
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Born, Berto v.d.Teamspeler
    Burgt, Edwin van derTeamspeler
    Cortvriend, RonaldTeamspeler
    Gerrist, MarcelTeamspeler
    Heesbeen, OllieTeamspeler
    Hummel, Elroy vanTeamspeler
    Janssen, PatrickTeamspeler
    Klein, DennisTeamspeler
    Laamers, ChrisTeamspeler
    Sprillenburg, FaiselTeamspeler
    Vernes, RoyTeamspeler
    Wassink, RichardTeamspeler
    Zahti, SaidTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gieltjes, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MASV 7

    VS

    OVC '85 2

    02 februari 202010:00 uur
    Sportpark Malburgen-West veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    MASV 7

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd