• MASV 6 zondag speeldag

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MASV 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren 414120255193636
    2SDZZ 412101157174031
    3Groessen 4139044942727
    4SDZZ 51372452242823
    5SV Gelders Eiland 31371538261222
    6Eldenia 9146443227522
    7MASV 6145363838018
    8GVA 5135172648-2216
    9Loo 4134273537-214
    10De Bataven 6143293243-1111
    11RKPSC 31422103162-318
    12DCS 81310122082-623

    Poulestanden MASV 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 103300166109
    2SML 432019816
    3Elsweide 631029723
    4MASV 63003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boerboom, DennisTeamspeler
    Ebben, KevinTeamspeler
    Hartgers, RicardoTeamspeler
    Holla, WillemTeamspeler
    Kruidbos, DennisTeamspeler
    Moors, WijnandTeamspeler
    Neerbos, Michael vanTeamspeler
    Sluijk, ChrisTeamspeler
    Speldenbrink, PavelTeamspeler
    Tolhuisen, DannyTeamspeler
    Witjes, RonaldTeamspeler
    Zhevlakov, VladimirTeamspeler
    Zoest, Raymond vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bos, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    MASV 6

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd