• MASV 6 zondag speeldag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 10:00MASV 6 - SDZZ 5Sportpark Malburgen-West
    15 mrt. 11:30Loo 4 - MASV 6Sportpark Immerloo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Eldenia 9 - MASV 62 - 0
    2 feb.SDZZ 4 - MASV 63 - 2
  • Poulestanden MASV 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZZ 412101157174031
    2Angeren 412100244162830
    3Groessen 4128044641524
    4SDZZ 51271450222822
    5SV Gelders Eiland 31371538261222
    6Eldenia 9136343126521
    7MASV 6135263636017
    8Loo 4124173436-213
    9GVA 5124172447-2313
    10De Bataven 6133283141-1011
    11RKPSC 3122282753-268
    12DCS 81210112077-573

    Poulestanden MASV 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 103300166109
    2SML 432019816
    3Elsweide 631029723
    4MASV 63003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boerboom, DennisTeamspeler
    Ebben, KevinTeamspeler
    Hartgers, RicardoTeamspeler
    Holla, WillemTeamspeler
    Kruidbos, DennisTeamspeler
    Moors, WijnandTeamspeler
    Sluijk, ChrisTeamspeler
    Speldenbrink, PavelTeamspeler
    Tolhuisen, DannyTeamspeler
    Witjes, RonaldTeamspeler
    Zhevlakov, VladimirTeamspeler
    Zoest, Raymond vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bos, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MASV 6

    VS

    SDZZ 5

    08 maart 202010:00 uur
    Sportpark Malburgen-West veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    MASV 6

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,31

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd