• MASV 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leeuwen, Tim vanOverige stafTeammanager
    Vlaanderen, DickOverige stafTeammanager
    Vlaanderen, DickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingdetails

    BeginEindeLocatieKleedkamer
    do 29-okt. 19:30do 29-okt. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 03-nov. 19:30di 03-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 05-nov. 19:30do 05-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 10-nov. 19:30di 10-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 12-nov. 19:30do 12-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 17-nov. 19:30di 17-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 19-nov. 19:30do 19-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 24-nov. 19:30di 24-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 26-nov. 19:30do 26-nov. 21:00Veld 1C met 1D2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 13:00MASV 2 - OBW 3Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.SC Rheden 2 - MASV 2
  • Poulestanden MASV 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC 2320112576
    2MASV 23201131216
    3HAVO 23201111016
    4GSV '38 23003817-90

    Poulestanden MASV 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKPSC 244001431112
    2DVC '26 432108357
    3SC Rheden 2321011837
    4Angeren 232108537
    5Groessen 24202111106
    6GWVV 231116334
    7FC Bergh 241128624
    8MASV 23102810-23
    9OBW 33012410-61
    10VVO 200000000
    11Sprinkhanen 2200249-50
    12't Peeske 24004317-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    A, Jules van derTeamspeler
    Dzjandzgava, NicoTeamspeler
    Harbeek, JannickTeamspeler
    Hoffman, StephanTeamspeler
    Huisman, RensTeamspeler
    Kacem, BadrTeamspeler
    Kalleveen, Ids vanTeamspeler
    Lücke, LeroyTeamspeler
    Martinez Garay, CristianTeamspeler
    Winklaar, JonathanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MASV 2

    VS

    OBW 3

    22 november 202013:00 uur
    Sportpark Malburgen-West veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MASV 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd