• AL BIJNA 90 JAAR SAMEN STERK AL BIJNA 90 JAAR SAMEN STERK 0
  • MASV laat in zes minuten bekerstunt glippen bij Juliana’31

    De druiven waren donderdagavond zuur voor MASV tegen Juliana’31. De Arnhemse eersteklasser leek in Malden tegen de vierde divisionist lang op weg naar een stunt in het districtsbekertoernooi, maar beet in de slotfase alsnog in het stof: 3-2.Youri Roseboom, scoorde tegen Juliana'31 twee keer voor MASV. Het was niet genoeg voor de winst.

     
    Door twee treffers van Youri Roseboom zaten de gasten lang op rozen (0-2). Andy Visser verzuimde daarna het duel volledig in het slot te gooien en dat bleek een dure misser. In de laatste zes (!) minuten scoorde de thuisploeg drie keer.

    Bij 1-2 kreeg de net ingevallen Abdelilah El Malki bij zijn eerste duel direct rood.

    ,,We hadden hier moeten stunten", zei MASV-trainer Dennis van Beukering. ,,Ik werd al
    gefeliciteerden dan gaat het alsnog mis. Ongelooflijk balen, maar boos kan ik niet zijn. We hebben uitstekend gevoetbald, maar zijn wel vergeten te winnen.”

    Komende zondag wacht voor de Arnhemmers in de eerste klasse D de derby tegen RKHVV in Huissen.

    Bron de Gelderlander

    Volgende wedstrijd
    🔴⚪️ MATCHDAY
    🆚️ RKHVV
    📅 Datum: ZO 27 Nov.
    🕑 Aanvang: 14:00 uur
    ⚽️ Sportpark De Blauweburcht (Huissen)

    ✔️ Delen bereikt velen.....Samen Sterk